Izolace Přerov

V Brodku u Přerova zateplovala Poctivá izolace novostavbu rodinného domu typu bungalov. Jednalo se o rodinný dům s konstrukcí krovu tvořenou příhradovým vazníkem, lehkými SDK stropy s instalační mezerou a podkladem pro aplikaci OSB desky. Nad podkladem byla zhotovena pochozí plocha ve výšce 480 mm. V rámci kompromisu mezi výpočtem optimální vrstvy a vstupním požadavkem investora byla zvolena výška izolace 35 cm. Jako materiál byl zvolen Supafil loft od společnosti Knauf, který se k lehkým sádrokartonovým stropům skvěle hodí. Supafil disponuje velmi nízkou objemovou hmotností, a tak se není třeba strachovat, že by byl strop izolací přetížen. Pokud i Vy uvažujete nad zateplením Vašeho domu, neváhejte nám zavolat na 722 689 388 a my Vám rádi se vším poradíme a pomůžeme. Zateplení od Poctivé izolace je rychlé, snadno dostupné a pro všechny majitele domu výhodné.

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace