Izolace Nymburk

Izolace stropu podkroví u velké, členité novostavby rodinného domu v Poděbradech Poctivá izolace zrealizovala v průběhu května r.2022 na několik etap. Foukaná izolace nebo také nazývaná foukaná vata je jednoznačně nejlepším způsobem zateplení stropu zejména tam, kde se řeší netypické členění podkroví, klade se důraz na preciznost vyplnění kritických míst a investor žádá dílo před zaklopením vidět, aby měl jistotu, že v budoucnu nebude mít žádné problémy – např. tepelné mosty, fleky na SDK, plísně z důvodu sesedlé, nebo netěsné izolace v rohožích, které by musel řešit rozebráním podhledu, když už se v domě bydlí. Což už není jen nepříjemnost, ale velký průšvih! Novostavby rodinných domů jsou dnes především ty s vazníkovým krovem, nebo s půdními vestavbami a sádrokartonovým stropem si vyloženě říkají o lehkou foukanou izolaci. Třeba o Supafil, jejímž je Poctivá izolace jedním z největších dodavatelů v ČR. Izolace stropu nebo izolace střechy foukanou izolací jsou velmi rychlé, snadno dostupné a pro všechny majitelé domů výhodné. A hlavně od Poctivých izolací i levné! Zavolejte nám 722689388 a my Vám rádi poradíme, jak na zateplení stropu Vašeho domu.

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Poctivá česká foukaná izolace dokáže za 3-4 hodiny uspořit až 40% nákladů na vytápění.

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace