Zateplení Náchod

V listopadu 2022 zrealizovala Poctivá izolace zateplení stropu novostavby rodinného domu v Novém Městě nad Metují. Na stropě novostavby typu bungalov s vazníkovou konstrukcí krovu a valbovou střechou bylo třeba doplnit stávající vrstvu izolace. Navýšení vrstvy izolace je pro nás hračka. Naši proškolení pracovníci jednoduše přefoukají stávající izolační materiály a jednoduše a rychle vytvoří dokonale funkční doplňující vrstvu izolace. Zavolejte nám na 721 207 099 a poptejte si zateplení stropu či střechy od Poctivé izolace i Vy. Máme za sebou již nespočet realizací a roky zkušeností, o které se s Vámi rádi podělíme. Poctivá izolace je tu pro Vás.

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Poctivá česká foukaná izolace dokáže za 3-4 hodiny uspořit až 40% nákladů na vytápění.

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace