Izolace České Budějovice

V Borovanech zateplovala Poctivá izolace stávající objekt státní správy s trámovou vazbou, vysokým hřebenem a valbami. Jako materiál byl zvolen oblíbený Supafil loft od společnosti Knauf. Supafil loft je minerální skelná izolace mezi jejíž skvělé vlastnosti patří zejména prodyšnost, nízká objemová hmotnost, čistě bílá barva, nesléhavost, nehořlavost či zcela zdravotní nezávadnost a ekologičnost. Zkrátka skvělý materiál vhodný do různých druhů konstrukcí. Poctivá izolace je navíc jednám z největších dodavatelů materiálu Supafil loft v celé České republice. Nechejte si zateplit strop, střechu či stěny pomocí foukané izolace. Jedná se o snadno dostupnou a výhodnou technologii. Díky Poctivé izolaci můžete navíc i ušetřit. Zavolejte neám na 722 689 388 a my Vám rádi poradíme, jak na zateplení stropu Vašeho domu.

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace