POCTIVÁ IZOLACE

S novou značkou a s novými polepy aut foukaných izolací od Machstavu jezdíme k našim zákazníkům už několik týdnu. Můžeme vás tedy pomalu začít seznamovat s vybranými realizacemi foukaných izolací. Dnes vám představíme jednu z nich. Zateplení sádrokartonového stropu novostavby bytového domu.

NOVOSTAVBA BYTOVÉHO DOMU

S POCTIVÝMI IZOLACEMI jsme dorazili foukat strop novostavby bytového domu v Čáslavi. Klasická konstrukce podhledu. Sádrokartonový rastr zavěšený na dřevěných sbíjených vaznících a sádrokartonový podhled s parotěsnou fólií. Požadavek na vrstvu tepelné izolace 300 mm. Půdní prostor poměrně nízký ve 4. nadzemním podlaží. Už jenom vynosit na půdu takové množství izolace není žádná snadná práce a už vůbec ne v takových vedrech jaká panovala v uplynulých dnech.  Vkládat izolaci ve dvou vrstvách v takto členité konstrukci s nízkým sklonem střechy není rovněž žádný med a pohodová práce. Proto jsme rádi pomohli a celou stropní konstrukci jsme zafoukali minerální izolací z panenských vláken s 0% sléhavostí! Práci jsme zahájili v 6:30 ráno a v 10:30 bylo hotovo, uklizeno, předáno a následoval odjezd zpět na základnu do Dobronína. Na práci i materiál jsme našemu klientovi poskytli záruku 5 let! Dnes se skutečně nevyplatí kupovat rolované izolace a izolace pracně skládat. POCTIVÁ IZOLACE vyřeší hned 5 problémů najednou:

  1. rychlé zateplení
  2. žádné tepelné mosty
  3. dlouhou záruku
  4. nízkou cenu
  5. žádný odpad

LETNÍ POČASÍ O VÍKENDU LÁKALO VEN

Ani my jsme neodolali a vyrazili jsme s koly na vyjížďky do okolí Velkých Pavlovic, Němčiček, Bořetic. Letní teploty, málo lidí, vynikající víno a skvělá společnost = dokonalý odpočinek na jižní Moravě. Navíc se v sobotu ve Velkých Pavlovicích konalo putování po vinicích s ochutnávkou vín místních vinařů a posezením u cimbálovky. Nádherný zážitek, který využilo jenom několik turistů a pár místních, takže večerní posezení u skvělého vína proběhlo v téměř rodinné atmosféře v komorním prostředí v úžasné scenerii vinohradů pod rozhlednou Slunečná. Příští rok určitě vyzkoušejte.

 

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace