Izolace České Budějovice

Na konci prázdnin 2022 zrealizovala Poctivá izolace v rámci služby zateplení subdodavatelsky izolaci novostavby dřevostavby typu bungalov v Litvínovicích. Jednalo se o typický bungalov s vazníkovou konstrukcí a lehkými SDK stropy. Ideální konstrukce pro použití materiálu Supafil loft od společnosti Knauf, který krom své nehořlavosti, prodyšnosti a nesléhavosti disponuje i nízkou objemovou hmotností, a tak lehký SDK strop nikterak nepřetíží. Ušetřete na energiích už tuto zimu i Vy. Zavolejte nám na 722 489 388 a vyzkoušejte náš špičkový zákaznický servis, v rámci kterého Vám s čímkoliv rádi poradíme a pomůžeme. Poctivá izolace je tu pro Vás.

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace